KOLT

Koç Üniversitesi Öğrenme ve Öğretme Ofisi

Öğrenme ve Öğretme Teknolojileri

Koç Üniversitesi Öğrenme ve Öğretme Ofisi (KOLT) olarak eğitim teknolojileri servislerimizi “Öğrenme ve Öğretme Teknolojileri” çatısı altında topladık. Eğitim teknolojileri hizmetlerimizi yaygınlaştırarak öğretim üyelerimiz, üniversitemiz çalışanları ve öğrencilerimiz için eğitimde teknoloji kullanımını arttırmayı hedefliyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Linkler :

Öne Çıkanlar

Direktör Mesajı

Koç Öğretme ve Öğrenme Ofisi (KOLT), Türkiye’deki üniversiteler arasında örnek oluşturacak şekilde üniversitedeki öğrenme ve öğretme aktivitelerine destek vermek amacı ile Kasım 2009 da kurulmuştur.

FAZLASINI ÖĞREN
KOLT ÇALIŞTAYI – UNIV 101 UNIV 101 çalıştaylarına davetlisiniz. Zaman: 1 Mart 2018, 17:30-18:30 Yer: SOS B11 Kendini Tanıma ve Zaman Yönetimi Bu modülde amaç, öğrencilere zamanlarını nasıl ve nelere harcadıklarına dair farkındalık kazandırmak; erteleme davranışının ne olduğunu, ne gibi güdüler ile yapıldığını anlamalarını sağlamak ve bu davranışın nasıl üstesinden gelebileceklerini keşfetmelerine yardımcı olmaktır. Bu doğrultuda, öğrencilerin akademik ve sosyal [...] FAZLASINI ÖĞREN
Bahar 2018 Konuşma Grupları

KOLT Konuşma Grupları, 12 Şubat tarihinde başlayacaktır. KOLT Konuşma Grupları lisans ve hazırlık öğrencilerinin konuşma ve kavrama becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

FAZLASINI ÖĞREN
Bahar 2018 Akran Destek Merkezi

Akran Destek Merkezimiz 12 Şubat tarihinde başlayacaktır. Akran desteği vermek isteyen öğrenciler, A- ve üzeri not aldıkları dersler için kolt@ku.edu.tr adresine mail atarak bize başvuru yapabilirler.

FAZLASINI ÖĞREN