KOLT

Koç Üniversitesi Öğrenme ve Öğretme Ofisi

KOLT Hakkında

Türkiye’deki üniversiteler arasında öğrenme ve öğretmeye odaklanan ilk ofis olarak, Koç Üniversitesi Öğrenme ve Öğretme Ofisi (KOLT) Kasım 2009’da kurulmuştur. KOLT’un misyonu Koç Üniversitesi’nde öğrenim ve öğretimi yönlendirerek öğrenim ve öğretimin sürekli gelişimine katkıda bulunmaktır.

Öğrenme ve Öğretme Teknolojileri

Koç Üniversitesi Öğrenme ve Öğretme Ofisi (KOLT) olarak eğitim teknolojileri servislerimizi “Öğrenme ve Öğretme Teknolojileri” çatısı altında topladık. Eğitim teknolojileri hizmetlerimizi yaygınlaştırarak öğretim üyelerimiz, üniversitemiz çalışanları ve öğrencilerimiz için eğitimde teknoloji kullanımını arttırmayı hedefliyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Linkler :

Öne Çıkanlar

Direktör Mesajı

Koç Öğretme ve Öğrenme Ofisi (KOLT), Türkiye’deki üniversiteler arasında örnek oluşturacak şekilde üniversitedeki öğrenme ve öğretme aktivitelerine destek vermek amacı ile Kasım 2009 da kurulmuştur.

FAZLASINI ÖĞREN
Koç Üniversitesi Çekirdek Program Divan Yemek Çeki Kazananları

Çekirdek Program Değerlendirme Anketine katılan öğrenciler arasından yaptığımız çekilişin kazananları belli oldu! Aşağıdaki öğrenciler KOLT’a gelerek 100 TL’lik Divan yemek fişlerini alabilirler.   Mahir Takak, Elif Gediz Kocağolan, Barış Özakar, Hakan Emre Çiftkaya, Kamil Özbek, Ecemnur Ok, Barış Aksoy, Yaren Altındal, Aydın Algül, Zeynep Parnas.

FAZLASINI ÖĞREN
KOLT Workshop – Supporting Critical Thinking across the Disciplines: Methods for Student-Centered Teaching

In this session, participants will explore what “critical thinking” means in their fields of study and pedagogy; consider how critical thinking is manifested in students’ work; and learn perspectives and classroom methods—including a focus on certain kinds of writing—for enhancing students’ critical thinking.

FAZLASINI ÖĞREN
KOLT 101 – Akademik Beceri Geliştirme Dersi

KOLT 101- Akademik Beceri Geliştirme dersi akademik anlamda zorluk çeken ve akademik başarısını arttırmak isteyen öğrencilere yönelik olarak tasarlanmıştır.

FAZLASINI ÖĞREN